Parkování

osobní auto - Placené parkoviště obce

Partneři akce

Sobota 2. října 2021:

09.00 Příjezd 11. propagační jízdy, přivítání jízdy starostou župy.

10.00 Položení kytic na hrob českého vlastence Václava Kratochvíla.

10.10 Řazení průvodu za účastníky pietního aktu na návsi v Rovném.

10.15 Ukázka parních stříkaček.

11.00 Příchod průvodu na Kramářský plac, Československá státní hymna, fanfáry z Libuše, přivítání starostou města Roudnice nad Labem a předání klíče od Řípu.

11.15 Koncert Velkého dechového orchestru Mělník a statické ukázky historické         techniky.  Setkání "Tatrováků".

12.00 Ukázky dětí a mladých hasičů.

13.00 Příprava dálkové dopravy vody na vrchol Řípu.

13.30 Pokus o rekord v dálkové dopravě vody v počtu sborů.

14.00 Shromáždění praporů na vrcholu Řípu, křest knihy  "Pompiéři, požárníci, hasiči" před rotundou, ekumenické žehnání praporů biskupy katolické církve a církve československé husitské.  Vše za doprovodu trubačů Václava Jakubce.

15.00 Zahájení dynamických ukázek-lezců ve výškách, vyprošťování osob z havarovaného vozidla a hašení

Doprovodný program - skákací hrad , Stánky partnerů, Stany s jídlem a pitím

.